Filtry

23 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Czeremsze odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. O godzinie 9.00 uczniowie klas I-III, a o 10.00 uczniowie klas IV-VIII otrzymali wyróżnienia i nagrody za swoje osiągnięcia. Były podsumowania, życzenia, gratulacje - od Dyrektor szkoły – pani Anny Smyk, Wójta Gminy – pana Jerzego Wasiluka, przewodniczących Rad Rodziców – pani Anny Jawdosiuk-Małek i pani Anetty Niczyporuk, księdza Krzysztofa Domaraczeńko oraz komendanta placówki SG w Czeremsze - ppłk Adama Jarosza.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeprowadzonych zajęć w ramach programu edukacyjnego "Akademia Przyrodnika Żubra Pompika".

Eliza Kazimieruk

W czwartek 15.06.2023 r. odbyła się pierwsza w ich przedszkolnej historii wycieczka naszej grupy 5-latków do Białegostoku. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od Epi-Centrum Nauki, w którym dzieci zakładając białe fartuchy i okulary ochronne mogły poczuć się jak prawdziwi naukowcy wykonując bezpieczne eksperymenty naukowe. Sami stworzyli miedzy innymi wędrujące kolory oraz spowodowali eksplozję piany. 

W poniedziałek 05.06.2023 r. odbyła się  wycieczka szkolna do Korycin. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – III. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Podlaskiego Ogrodu Ziołowego, w którym podziwialiśmy różne rośliny i zwierzęta.

Strona 1 z 3