Filtry

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeprowadzonych zajęć w ramach programu edukacyjnego "Akademia Przyrodnika Żubra Pompika".

Eliza Kazimieruk

W czwartek 15.06.2023 r. odbyła się pierwsza w ich przedszkolnej historii wycieczka naszej grupy 5-latków do Białegostoku. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od Epi-Centrum Nauki, w którym dzieci zakładając białe fartuchy i okulary ochronne mogły poczuć się jak prawdziwi naukowcy wykonując bezpieczne eksperymenty naukowe. Sami stworzyli miedzy innymi wędrujące kolory oraz spowodowali eksplozję piany. 

W poniedziałek 05.06.2023 r. odbyła się  wycieczka szkolna do Korycin. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – III. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Podlaskiego Ogrodu Ziołowego, w którym podziwialiśmy różne rośliny i zwierzęta.

2 czerwca 2 uczennice z kl. III pod opieką wychowawcy J. Romaniuk wzięły udział w konkursie ortograficznym dla uczniów kl. 3 zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Hajnówce. Dziewczynki zmierzyły się z dyktandem o różnych trudnościach ortograficznych. Tosia Juszkiewicz w tym konkursie zajęła II miejsce. GRATULACJE.!!!

1 czerwca - Dzień Dziecka świętowaliśmy nad zalewem w Repczycach. Z tej okazji uczniowie kl. II i III pod opieką nauczycieli wybrali się nad zalew rowerami, a najmłodsi uczniowie kl. I dotarli na miejsce szkolnym autobusem.

Strona 1 z 3