Przedszkole Przedszkole

 

Zajęcia stacjonarne w Przedszkolu

info3Drodzy rodzice informujemy, że od 19.04.2021 r. przywrócone zostają zajęcia stacjonarne w przedszkolu dla wszystkich dzieci.

 

 

  

Zawieszenie zajęć stacjonarnych w Przedszkolu

info3Na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów z dnia 25.03.2021 r. wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czeremsze informuje o czasowym zawieszeniu zajęć stacjonarnych w przedszkolu od dnia 29.03.2021 r. do dnia 09.04.2021 r.

Oświadczenie o potwierdzeniu woli przyjęcia dziecka do przedszkola

info3U W A G A !!!

Przypominamy rodzicom dzieci zakwalifikowanych do przedszkola o obowiązku złożenia "oświadczenia o potwierdzeniu woli przyjęcia dziecka do przedszkola".

Termin składania oświadczenia do 11.03.2021 r. (do skrzynki podawczej w wejściu głównym).

 

Oświadczenie o potwierdzeniu woli przyjęcia dziecka do przedszkola (docx)

Oświadczenie o potwierdzeniu woli przyjęcia dziecka do przedszkola (pdf)

BAL KARNAWAŁOWY

bal karnawałowy PNadszedł długo wyczekiwany dzień. Bal karnawałowy. Dzieci w odświętnych strojach, zaopatrzone w własnoręcznie wykonane maski, kolorowe czapeczki czekały na rozpoczęcie balu. Przy dziecięcych przebojach rozpoczęto tańce. Wodzireje w osobach wychowawczyń prowadziły korowody, wężyki, kółeczka. Były konkursy na najładniej tańczącą parę, tańce z balonami, czy bitwa na papierowe kule. Śmiechom i zabawom nie było końca. Zajęci nie zauważyliśmy, kiedy Mikołaj przyniósł i zostawił dzieciom prezenty. Impreza udała się znakomicie. Z utęsknieniem czekamy na kolejną zabawę karnawałową.  FOTO

Małgorzata Kaczoch
Eliza Kazimieruk
Anna Szatyłowicz
Halina Szatyłowicz

Karnawał, czas zabaw...

P karnawał 5Nadszedł karnawał, czas zabaw.. W przedszkolu w Czeremsze również zorganizowano bal. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały karnawałowe maski, ozdabiały je według własnego upodobania i pomysłu. Wspólnie z Paniami udekorowały sale przedszkolne kolorowymi bibułkami, serpentynami. Odświętnego charakteru nadały zawieszone baloniki. Z wielką niecierpliwością czekamy na zbliżający się bal.  FOTO

Halina Szatyłowicz
Anna Szatyłowicz
Eliza Kazimieruk
Małgorzata Kaczoch

Subcategories

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci