Przedszkole Przedszkole

 

BAL KARNAWAŁOWY

bal karnawałowy PNadszedł długo wyczekiwany dzień. Bal karnawałowy. Dzieci w odświętnych strojach, zaopatrzone w własnoręcznie wykonane maski, kolorowe czapeczki czekały na rozpoczęcie balu. Przy dziecięcych przebojach rozpoczęto tańce. Wodzireje w osobach wychowawczyń prowadziły korowody, wężyki, kółeczka. Były konkursy na najładniej tańczącą parę, tańce z balonami, czy bitwa na papierowe kule. Śmiechom i zabawom nie było końca. Zajęci nie zauważyliśmy, kiedy Mikołaj przyniósł i zostawił dzieciom prezenty. Impreza udała się znakomicie. Z utęsknieniem czekamy na kolejną zabawę karnawałową.  FOTO

Małgorzata Kaczoch
Eliza Kazimieruk
Anna Szatyłowicz
Halina Szatyłowicz

Karnawał, czas zabaw...

P karnawał 5Nadszedł karnawał, czas zabaw.. W przedszkolu w Czeremsze również zorganizowano bal. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały karnawałowe maski, ozdabiały je według własnego upodobania i pomysłu. Wspólnie z Paniami udekorowały sale przedszkolne kolorowymi bibułkami, serpentynami. Odświętnego charakteru nadały zawieszone baloniki. Z wielką niecierpliwością czekamy na zbliżający się bal.  FOTO

Halina Szatyłowicz
Anna Szatyłowicz
Eliza Kazimieruk
Małgorzata Kaczoch

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w ZSP Przedszkolu w Czeremsze w roku szkolnym 2021/2022

info3Rodzice dzieci, które już uczęszczają do przedszkola zobowiązani są złożyć Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w ZSP Przedszkolu w Czeremsze w roku szkolnym 2021/2022, którą należy pobrać ze strony internetowej zespołu lub z sekretariatu, a następnie złożyć w sekretariacie do 5 lutego 2021 r. 

 Uwaga ważne!!!

Rodzice, którzy chcieliby dziecko uczęszczające w obecnym roku szkolnym do grupy 5-godzinnej zapisać na rok 2021/2022 do grupy popołudniowej zobowiązani są przystąpić do postępowania rekrutacyjnego i złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (.docx)
Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (.pdf)

PREZENTY CHOINKOWE W PRZEDSZKOLU

prezenty przedszkole

Opłaty za wyżywienie

Opłata za pobyt w przedszkolu (śniadanie, obiad, podwieczorek) w miesiącu styczniu wynosi:
1) Dzieci zadeklarowane do godz. 13.00 – 81,60 zł
2) Dzieci zadeklarowane do godz. 16.00 (w tym dojeżdżający z grupy popołudniowej) – 102,00 zł
 
Opłaty za wyżywienie proszę wnosić na konto bankowe
nr 03 1020 1332 0000 1802 0745 5654
W tytule przelewu należy podać – imię i nazwisko dziecka/ucznia, grupę/klasę do której uczęszcza, miesiąc za jaki jest płatność!!!

Subcategories

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci