Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa

 

Komunikat Dyrektora Szkoły

info3W związku z powrotem uczniów klas I-III do nauki stacjonarnej zostały opracowane specjalne procedury uwzględniające wytyczne GIS, MZ i MEiN oraz indywidualne plany dnia/tygodnia dla poszczególnych klas, które zostały podane Państwu za pośrednictwem dziennika LIBRUS.

Komunikat Dyrektora Szkoły

info3Drodzy rodzice i uczniowie klas I-III, 

Od 06.05.2021 r. w naszej szkole rozpoczynają się zajęcia stacjonarne klas I-III szkoły podstawowej. Szczegółowe zasady powrotu uczniów będą zamieszczone w przyszłym tygodniu po opublikowaniu Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki.

CYBERPRZEMOC - WŁĄCZ BLOKADĘ NA NĘKANIE

Drodzy rodzice!

W ramach kampanii Ministerstwa Cyfryzacji i NASK – „Nie zagub dziecka w sieci” powstały dwie bardzo ciekawe publikacje w formie poradników dla rodziców. „Cyberprzemoc włącz blokadę na nękanie” oraz  „Nastolatki i gry cyfrowe”. Publikacje omawiają takie zagadnienia jak: Czym jest cyberbullying? Jak uchronić swoje dziecko, aby nie stało się ofiarą cyberprzemocy? A co zrobić, gdy odkryjesz, że Twój syn lub córka są sprawcami przemocy w sieci? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszym poradniku Akademii NASK oraz przeczytają państwo zarówno o pozytywnych skutkach grania, jak i tych mniej korzystnych konsekwencjach cyfrowej rozrywki. W publikacji nie brakuje wskazówek, na co zwrócić uwagę i o co zadbać, aby gaming okazał się dla dziecka pozytywnym doświadczeniem.

Zachęcam do przeczytania.

Pedagog
Anna Wichowska

poradnik cyberprzemoc

 

 

 

 

 


Cyberprzemoc włącz blokadę na nękanie

poradnik cyberprzemoc 1

 

 

 

Nastolatki i gry cyfrowe

 

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci