Przedszkole Przedszkole

 

Wycieczka Przedszkolaków do Białowieży

wycieczka białowieża P 616.06.2021 starszaki z naszego przedszkola pojechały do Białowieży. Pierwszym punktem wycieczki był spacer ścieżką edukacyjną "Żebra Żubra". Wędrując drewnianą kładką przedszkolaki miały możliwość zobaczenia pięknych drzew m.in. olch, jesionów, świerków, lip czy dębów oraz posłuchania śpiewu ptaków. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek z życia zwierząt i owadów występujących w Puszczy Białowieskiej. Po paru kilometrach marszu był czas na odpoczynek i posiłek na świeżym powietrzu. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów. Dzieci widziały żubry, koniki polskie, jelenie, łanie, rysia, dziki i wilki a także żubronia. Ostatnią atrakcją wycieczki była zabawa na placu zabaw na terenie rezerwatu i oczywiście zakup pamiątek. Zmęczeni, ale zadowoleni ruszyliśmy w drogę do domu.
 
Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik Annie Białomyzy za mnóstwo informacji i ciekawostek. FOTO

M. Kaczoch

 

Dzień Dziecka w Przedszkolu

dzien dzieckaKażdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednakże jest taki dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tegoroczne święto odbyło się na placu szkolnym. Pogoda dopisała i pozwoliła nam się doskonale bawić. Dzieci miały zorganizowany piknik. Były też zabawy z chustą animacyjną, pląsy i tańce przy muzyce, konkurencje sportowe.
Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu. FOTO

M. Kaczoch
A. Szatyłowicz
H. Szatyłowicz

Zajęcia stacjonarne w Przedszkolu

info3Drodzy rodzice informujemy, że od 19.04.2021 r. przywrócone zostają zajęcia stacjonarne w przedszkolu dla wszystkich dzieci.

 

 

  

Zawieszenie zajęć stacjonarnych w Przedszkolu

info3Na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów z dnia 25.03.2021 r. wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czeremsze informuje o czasowym zawieszeniu zajęć stacjonarnych w przedszkolu od dnia 29.03.2021 r. do dnia 09.04.2021 r.

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci