Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zakończenie roku szk. 2018 2019 019. czerwca 2019 roku 160 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czeremsze zakończyło rok szkolny. Uczniom i nauczycielom towarzyszyli licznie przybyli Rodzice oraz zaproszeni Goście: Wójt Gminy Czeremcha – pan Jerzy Wasiluk, inspektor ds. oświaty – pani Alicja Pytel, dyrektor GOK-u – pani Barbara Kuzub - Samosiuk, duchowieństwo, przedstawiciele Rady Rodziców, Straży Granicznej i Policji.

Był to czas wielu podsumowań i pożegnań. Dyrektor ZSP w Czeremsze – pani Joanna Gnatowska zapoznała zebranych z osiągnięciami oraz wynikami pracy szkoły, następnie nagrodziła najlepszych uczniów za wysokie wyniki w nauce, sukcesy sportowe i artystyczne. Wyróżniła również uczniów, którzy otrzymali tytuły laureata i finalisty w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.  W słowach skierowanych do uczestników uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za wspólny rok, życzyła uczniom i wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji. Równie serdeczne życzenia zebrani usłyszeli od przybyłych Gości.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 była ostatnią w tym miejscu dla absolwentów – 28 uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i 14 uczniów gimnazjum, którzy po wakacjach będą kontynuowali naukę w wybranych przez siebie szkołach średnich.

Z końcem roku szkolnego trzy nauczycielki – pani Eugenia Daniluk, pani Walentyna Kraśko i pani Alina Plis zakończyły pracę w ZSP w Czeremsze, gdyż podjęły decyzję o przejściu na emeryturę. Paniom podziękowano za trud, życzliwość, poświęcenie i uśmiech, nie mogło zabraknąć też życzeń, by na emeryturze spełniły się Ich wszystkie marzenia! FOTO

I. Szatyłowicz

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www