Dzień Dziecka w Przedszkolu

dzień dziecka P 1831 maja w przeddzień Dnia Dziecka rodzice przygotowali dzieciom niespodziankę. Po śniadaniu pojechaliśmy do Straży Granicznej i Straży Pożarnej w Czeremsze. Funkcjonariusze obu placówek zademonstrowali sprzęt, którego używają w codziennej pracy. Przedszkolaki miały również okazję do obejrzenia pokazu czworonożnych funkcjonariuszy Straży Granicznej, czy też zabawy przy wodnej kurtynie przygotowanej przez Straż Pożarną. Następnym punktem obchodów Święta dzieci było ognisko na uroczysku "Gdańsk". Oprócz pieczonych kiełbasek były słodkie wypieki i bańki mydlane. Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację i pomoc, a funkcjonariuszom Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej za miłe przyjęcie.  FOTO

A. Szatyłowicz
M. Kaczoch
H. Szatyłowicz

 

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www