Dzień Dziecka i Sportu 2019

Dzień Dziecka 0Dzień Dziecka to ważny dzień dla uczniów. W naszej szkole obchodzimy go biorąc udział w rozgrywkach sportowych. 31 maja 2019 roku w piątek, po raz kolejny odbyła się taka akcja. Na samym początku uczestniczyliśmy w rozdaniu nagród za zbieranie surowców wtórnych. W bieżącym roku szkolnym 29 uczestników akcji zebrało: 5614 puszek aluminiowych, 30391 butelek typu PET, 3084 kg makulatury, 5262 sztuki opakowań szklanych. Następnie zostało odczytane krótkie podsumowanie szkolnych akcji antynikotynowych, w związku z przypadającym właśnie na 31 maja „Dniem bez papierosa”. Zaraz potem przeszliśmy na Orlik, gdzie zarówno starsi jak i młodsi, sprawdzali się w grach takich jak: piłka nożna, siatkówka oraz przeciąganie liny. Uczniowie klas I-III udali się zaś na plac przy Domku Myśliwskim, gdzie czekały na nich takie atrakcje jak: gry i zabawy na świeżym powietrzu, grill i lody. O to, byśmy byli pełni sił, zadbała Rada Rodziców, która przygotowała nam drobne upominki. Rozgrywki zakończyliśmy podsumowaniem wyników i rozdaniem dyplomów. Do domu wróciliśmy szczęśliwi i pełni wrażeń.  FOTO

Roksana Szatyłowicz, kl. III gim.

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www