Wolontariusze z naszej szkoły dla Fundacji "Pomóż Im"

kwesta 014 kwietnia 2019 roku piękna słoneczna pogoda powitała naszych wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Zbiórka zorganizowana została przez Fundację „Pomóż Im” w ramach 5. edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pola nadziei”.

„Pola Nadziei” to ogólnopolska akcja promująca ideę opieki hospicyjnej, uwrażliwiająca na potrzeby osób niepełnosprawnych, nieuleczalnie chorych, a także osób pogrążonych w żałobie. Żonkil jest uznawany za międzynarodowy symbol nadziei. Ma on przypominać o ludziach cierpiących, oczekujących pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Wolontariuszy ubranych w charakterystyczne, żółte koszulki z logo Fundacji można było spotkać przy parafiach prawosławnych a także obok Kościoła Rzymskokatolickiego w naszej Gminie. Młodzież ze szkoły rozdawała przygotowane przez siebie kwiaty żonkila – symbol, a także balony i słodkości.

Dzięki dobrym sercom naszych mieszkańców zebraliśmy łącznie 2263,00 zł ! Dziękujemy wszystkim darczyńcom ! Dowiedzieć się więcej o Fundacji i wpłacić darowiznę można na stronie: https://pomozim.org.pl/.

Wolontariusze z kl. VIII

kwesta 1

kwesta 2

kwesta 3

kwesta 4

kwesta 5

kwesta 6

kwesta 7

kwesta 8

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www