Projekt „Kreatywni na 101”

kreatywni 0Nasza świetlica szkolna znalazła się w tym roku w gronie uczestników akcji – projektu „Kreatywni na 101” realizowanej w szkołach przy współpracy z Disney Channel i Stowarzyszeniem Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Do realizacji projektu, który jest zarazem konkursem,  otrzymaliśmy materiały w postaci plakatów, plasteliny, naklejek i makiety domu. Celem projektu było wykonanie dalmatyńczyków i ich domu. W zajęciach wzięli udział uczestnicy świetlicy z klas I-III i grupa starszaków. Dzieci wykonały przepiękne prace! Zdjęcia z realizacji zajęć wysłaliśmy organizatorom i czekamy na dzień 12 kwietnia, kiedy nastąpi  rozstrzygnięcie konkursu. Trzymajcie za nas kciuki i obejrzyjcie zdjęcia!

B. Smyk

 

kreatywni 1

kreatywni 2

kreatywni 3

kreatywni 4

kreatywni 5

kreatywni 6

kreatywni 7

kreatywni 8

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www