Dzień Myśli Braterskiej


„Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie”
(gen. Robert Baden-Powell)

Każdego roku 22 lutego skauci na całym świecie obchodzą urodziny założyciela skautingu – gen. Roberta Baden-Powella. W tym roku po raz pierwszy w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Myśli Braterskiej. 104 WŚDH „BUKI” zastęp „Bukowina” w Czeremsze, zorganizowała spotkanie z uczniami naszej Szkoły, by przybliżyć nam idee skautingu. Jest to święto przyjaźni – w ten dzień harcerze myślą o sobie, składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku. Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi, niezależnie od koloru skóry, narodowości czy wieku. Jeszcze długo po spotkaniu na korytarzach Szkoły mogliśmy usłyszeć serdeczne pozdrowienie „Czuwaj”.
Dziękujemy Wam serdecznie.

Eliza Kazimieruk 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci