Dyskoteka Walentynkowa SP

14 lutego 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę walentynkową dla uczniów z Naszej szkoły. Zabawa rozpoczęła się o godz. 16:00. Nad stroną muzyczną czuwali Dawid Sielewonowicz i Mateusz Mantiuk. Pozostali uczniowie z SU przygotowali ciekawe konkursy. Podczas dyskoteki nie zabrakło takich atrakcji jak: taniec na gazecie, tradycyjnych „węży” czy zabawy w gorące krzesła. Kolejną z atrakcji, było malowanie twarzy przez Oliwię Sawczuk – niemal każdy skorzystał z tej okazji i na uśmiechniętych twarzach pojawiły się serduszka, koty, motyle a nawet tygrysy. Wszyscy doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionej muzyki. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, więc o 18.30 wszyscy rozeszli się do domów. Kiedy kolejna dyskoteka? - pyta roztańczona młodzież. Niebawem... odpowiadamy.  
Teraz przyszedł czas na systematyczną pracę i naukę.

Eliza Kazimieruk