Harcerskie nocowanie w naszej szkole

altW piątkowy wieczór 27 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie, zwane „Świeczkowiskiem”, które zorganizowała 104 Wielopoziomowa Środowiskowa Drużyna harcerska – Zastęp Buki z Mielejczyc. W czasie tego spotkania, drużyna opowiadała o swojej historii, przygodach, harcerze przypomnieli wszystkim główne idee harcerstwa. Opowiadane historie były przeplatane śpiewem i nauką nowych piosenek. Druhny Emilia Mroczkowska i Urszula Sawicka przygotowały teksty utworów i przy akompaniamencie gitar śpiewaliśmy harcerskie piosenki. Na zakończenie spotkania wszyscy odśpiewaliśmy gromkie 100 lat z okazji 13 urodzin Drużyny i wspólnie zjedliśmy przepyszny tort przygotowany specjalnie na tę okazję.
 
Eliza Kazimieruk

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
 

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci