Konkurs plastyczny „Kolejowa Czeremcha – dawniej, dziś, jutro…”

25 listopada, w Dniu Kolejarza, w Szkole Podstawowej, Przedszkolu i Gimnazjum, odbyły się spotkania podsumowujące konkurs plastyczny, którego celem było zachęcenie uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką kolejnictwa, dzięki któremu Czeremcha powstała i się rozwinęła.
Na uroczystości obecni byli goście – Pani  Nadzieja Sulima – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przyjazny Transport w Czeremsze oraz Panowie: Mikołaj Samosiuk, dyżurny ruchu i Leon Kupryciuk, maszynista. Zaproszeni goście ufundowali nagrody dla uczestników konkursu.

Wszyscy uczniowie byli bardzo mile zaskoczeni odwiedzinami Kolejarzy w naszej szkole. Dzieci przedszkolne zaś z podziwem i zachwytem patrzyły na Panów w mundurach i kolejowych czapkach. Oliwia Sawczuk z Samorządu Szkolnego, w imieniu wszystkich uczniów ZSP, wręczyła gościom laurki z życzeniami i podziękowaniami.

 

W konkursie wzięło udział łącznie 78 dzieci i uczniów. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i broszury, a wyróżnieni i nagrodzeni - książki i albumy poświęcone naszemu regionowi, maskotki oraz nagrody rzeczowe.

 

 

Nagrodzeni w Przedszkolu to:

I miejsce – Piotr Stepaniuk

II miejsce  - Amelia Rakowska

III miejsce – Szymon Cyrkun

 

Wyróżnienia: Dominika Sakowicz, Maja Kuczyńska, Kacper Majewski i Krzyś Niedźwiecki.

 

Klasy I-III

I miejsce -  Anna Stepaniuk, kl. III

II miejsce – Weronika Sawczuk, kl. III

III miejsce – Mikołaj Stepaniuk kl. II, Jakub Strojny, kl.III

 

Wyróżnienia: Bartosz Kaliszewicz, Mateusz Korniluk –Dubiel, Natalia Radosiuk

 

Klasy IV-VI

I miejsce – Marlena Markiewicz, kl. VI

II miejsce – Dominika Puchłowska, kl. IV

III miejsce – Weronika Radosiuk, kl. VI

 

Klasy IV-VI  - prace zbiorowe

I miejsce – Kamil Stelmach i Konrad Tyczyno, kl.VI

II miejsce – Daria Niczyporuk i Katarzyna Ziniewicz, kl. V

III miejsce – Mateusz Panasiuk i Gabriel Stepaniuk, kl. V

 

Gimnazjum 

I miejsce – Karolina Młynarek, kl. III

II miejsce – Tomasz Olempijuk, kl. I

III miejsce – Katarzyna Nowak, kl. III

 

Wyróżnienia: Michał Bociuk, Mateusz Strapczuk, Mateusz Sawczuk, Barbara Kryszczuk

 

Wszystkim uczestnikom, nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach. Mamy  nadzieję, że odwiedziny Kolejarzy w naszej szkole podsuną nam inne pomysły propagujące KOLEJNICTWO w naszej miejscowości.

Barbara Smyk

 

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci