Dzień Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej jest zawsze bardzo ważnym dniem w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Czeremsze. To uroczystość, którą swoją obecnością uświetniają emerytowani nauczyciele, władze samorządu gminnego i rodzice uczniów. W bieżącym roku cała społeczność szkolna świętowała Dzień Nauczyciela 13. października w Gminnym Ośrodku Kultury. Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej. Otworzyła ją pani Dyrektor, Joanna Gnatowska, która złożyła  życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Kolejne serdeczne słowa skierował do zebranych pan Wicedyrektor, Mirosław Szatyłowicz.
Święto Edukacji Narodowej to doskonały moment, by docenić codzienne zaangażowanie pracowników szkoły. Wójt Gminy Czeremcha i pani Dyrektor nagrodzili  nauczycieli za ich pracę, zaangażowanie oraz sukcesy dydaktyczne.
Po części oficjalnej odbyła się gala równa tej z Hollywood. Różniła się od tamtej tylko wcześniejszą godziną rozpoczęcia i brakiem czerwonego dywanu. Uczniowie wyróżnili pedagogów w kilku kategoriach, np.: „Złota piła”, „Żartowniś roku”. Sprawili im w ten sposób ogromną niespodziankę i przyjemność.
Całość uroczystości zwieńczyły życzenia i kwiaty od Rady Rodziców.

Irena Szatyłowicz

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci