„Mistrz Pięknego Czytania”

 

Po bardzo burzliwych obradach komisji konkursowej w składzie: Pani Anna Wichowska – pedagog szkolny, Pani Alina Sośniuk – nauczyciel wychowania fizycznego, Pani Elżbieta Kazberuk – nauczyciel języka polskiego oraz Małgorzata Aleksiejuk – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, zostali wyłonieni zwycięzcy w każdej klasie.

Klasa I:

I miejsce – Magdalena Martyniuk

II miejsce – Ksenia Parfieniuk

III miejsce – Antonina Juszkiewicz

Wyróżnienie: Karina Szczytyńska

Klasa II:

I miejsce – Katarzyna Parfieniuk

II miejsce – Amelia Budzowski

III miejsce – Mariusz Kierkowicz

Wyróżnienie: Jan Tarasiuk, Michał Muszkatel

Klasa III:

I miejsce - Szymon Matujewicz

II miejsce – Maria Łukaszewicz

III miejsce – Amelia Bogaczuk

Wyróżnienie: Anastazja Kiczko, Piotr Wąż

Pamiętajcie jednak, że każdy z Was, który wziął udział w konkursie jest zwycięzcą. Przełamaliście swój strach i stres przed wystąpieniem publicznym. Pięknie przedstawiliście wybrane fragmenty książek, zainteresowaliście innych uczniów ukazaną lekturą książki.

Gratulujemy wszystkim bardzo serdecznie i życzymy zaczytanych wakacji!!!

Zapraszam do obejrzenia prezentacji z konkursu

Mistrz Pięknego Czytania

Katarzyna Roszczenko