Dzień Dziecka w klasie II

dz dz kl 2 5Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy II uczestniczyli w wycieczce rowerowej. Była to pierwsza grupowa wyprawa rowerowa, dlatego wszyscy musieli się dobrze przygotować. Przygotowania rozpoczęliśmy już w piątek od zajęć z panem Mirosławem, który zapoznał drugoklasistów z budową roweru i Regulaminem szkolnej wycieczki rowerowej. Pierwszego czerwca, spotkaliśmy się przed szkołą, Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych i złożyła życzenia uczniom. W naszym spotkaniu uczestniczyli Funkcjonariusze Policji, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej jazdy rowerem. Ustawieni w kolumnach wyruszyliśmy w kierunku Przejścia Granicznego w Połowcach. Tam czekała na nas Pani Dyrektor i  Funkcjonariusze SG. Uczniowie mogli zobaczyć wytresowane psy, dron służący do patrolowania granicy i pas graniczny. Z Przejścia Granicznego pojechaliśmy na Uroczysko Gdańsk. Uczniowie bardzo czekali na ten punkt programu, aby przy ognisku trochę zregenerować swoje siły i upiec kiełbaski. Tam też otrzymali picie i wafelki zakupione prze Radę Rodziców Szkoły. Spotkanie zakończyliśmy lodami zakupionymi przez Trójkę klasową. Wycieczka rowerowa sprawiła uczniom wiele radości, a pogoda też dopisała o czym świadczą opalone buzie. Uczniowie spisali się na medal, ponieważ przestrzegali ustalonych zasad.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i Wicedyrektor, Funkcjonariuszom Policji i Straży Granicznej za bardzo ciekawe spotkanie, pełne wrażeń i emocji, nauczycielom i rodzicom za wszystkie atrakcje w tym ważnym dla dzieci dniu.  FOTO

Lucyna Porowska

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci