Dzień Dziecka w klasie VII

Dzień Dziecka 101.06.2021 z okazji Dnia Dziecka i Sportu pojechaliśmy do Szkółki Leśnej w Czechach Orlańskich. Jak tyko zajechaliśmy na miejsce, mieliśmy spotkanie z leśnikiem, panią Joanną, która przygotowała i przeprowadziła z nami  ciekawe konkursy i zabawy: „łąka – las”, zabawa w klasy, zabawy ze sznurkiem. Potem udaliśmy się na spacer, ścieżką przyrodniczo – leśną. Pan Roman opowiadał nam o rezerwacie przyrody, gospodarce leśnej, szkółkach leśnych. Mogliśmy zobaczyć pola, na których rosną malutkie sadzonki: sosny, brzozy, modrzewi. Po spacerze mieliśmy spotkanie z paniami policjantkami, które zaprezentowały program profilaktyczny Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku „Mam wybór, wybieram rozsądek” przeciw demoralizacji i uzależnieniom. Dowiedzieliśmy się też dużo ważnych rzeczy na temat wykonywanych zawodów policjanta i leśniczego. Potem mieliśmy czas wolny: piekliśmy kiełbaski na ognisku, bawiliśmy się w rzucanie butem leśniczego do beczki, w robienie dużych baniek mydlanych. Czas spędziliśmy miło i ciekawie. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu. FOTO

Uczniowie kl. VII

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci