Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dzień Bibliotekarza i bibliotek8 maja po raz 37 obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tegoroczne święto obchodzone jest pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Hasło to pozwala nam myśleć o bibliotece jako miejscu, które niczego na nas nie wymusza, a jedynie zaprasza w swoje progi dając wielkie możliwości odkrywania świata na swój własny sposób. I to tylko od nas zależy czy się skusimy na przekroczenie tego progu dając sobie  szansę zatopienia się nowych historiach i marzeniach.

Poniższa prezentacja przedstawia znane osoby, które przez pewien fragment swojego życia pracowały w bibliotekach, jednak mało kto o tym wie.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Katarzyna Roszczenko

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci