BAL KARNAWAŁOWY

bal karnawałowy PNadszedł długo wyczekiwany dzień. Bal karnawałowy. Dzieci w odświętnych strojach, zaopatrzone w własnoręcznie wykonane maski, kolorowe czapeczki czekały na rozpoczęcie balu. Przy dziecięcych przebojach rozpoczęto tańce. Wodzireje w osobach wychowawczyń prowadziły korowody, wężyki, kółeczka. Były konkursy na najładniej tańczącą parę, tańce z balonami, czy bitwa na papierowe kule. Śmiechom i zabawom nie było końca. Zajęci nie zauważyliśmy, kiedy Mikołaj przyniósł i zostawił dzieciom prezenty. Impreza udała się znakomicie. Z utęsknieniem czekamy na kolejną zabawę karnawałową.  FOTO

Małgorzata Kaczoch
Eliza Kazimieruk
Anna Szatyłowicz
Halina Szatyłowicz

 
 
 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci