Pedagog

Pedagog szkolny
mgr Anna Wichowska

        Godz. pracy
 

 

Poniedziałek

 

 8.00 - 11.00

 

Wtorek

 

12.30 - 15.20

 

6 godz. lekcyjna: zajęcia społeczno-emocjonalne 
gr. kl. II-III

 

8 godz. lekcyjna: zajęcia społeczno-emocjonalne
gr. kl. V-VII

 

Środa

 

8.30 - 11.30

 

Czwartek

 

8.00 - 11.00

 

Piątek

 

8.00 - 11.00 

  

 SZANOWNI RODZICE

Zapraszam serdecznie do kontaktu e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

jestem do Waszej dyspozycji. Zwróć się do mnie gdy:

  • Niepokoi cię zachowanie dziecka,
  • Chcesz porozmawiać o dziecku i Twoich z nim relacjach,
  • Martwi cię jego funkcjonowanie w domu i podejście do nauki,
  • Potrzebujesz wsparcia w wychowaniu
  • Masz pytania i nie wiesz, do kogo z nimi się zwrócić,

Proszę o kontakt postaram się pomóc w miarę moich możliwości, zachęcam również do podzielenia się tym jak Wasze dzieci radzą z obecną sytuacją i podzielenia się sukcesami Waszych dzieci. Zachęcam do przesyłania propozycji tematów i zagadnień, które Waszym zdaniem są potrzebne i interesujące. Tematy o różnych zagadnieniach dotyczące dzieci i młodzieży opracowuję codziennie i zamieszczam na mojej zakładce pedagoga dla uczniów i rodziców. Zapraszam!!!

Kochani uczniowie

Zapraszam wszystkich uczniów, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się albo najzwyczajniej porozmawiać o tym, co się dzieje w internetowej szkole, jak odnaleźć się w danej sytuacji w domu i cyberprzestrzeni, jak organizujecie sobie czas na naukę, jak zorganizowaliście sobie kontakt z kolegami i koleżankami, może coś ciekawego oglądaliście bądź czytaliście, macie jakieś fajne pomysły na spędzanie czasu w domu napiszcie, zachęcam do kontaktu

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadania pedagoga szkolnego

 
 Dobra szkoła
 

CZYTAM Z KLASĄ

cover czytam z klasa

 

Apteczka

Plakat TelefonZaufania

PorozmawiajMy baner www

 
 

 
 

 
 

deklaracja dostępności

Raport stan dostepnosci