Uroczystość zakończenia roku szkolnego, a tym samym początku wakacji 2024, rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego. Zebrani w sali gimnastycznej uczniowie, na czele z absolwentami szkoły czyli klasą VIII, grono pedagogiczne, zaproszeni goście, rodzice, dziadkowie i opiekunowie wysłuchali wystąpień p. Dyrektor Anny Smyk, Wójta Jerzego Wasiluka, Anetty Niczyporuk – Przewodniczącej Rady Rodziców oraz odchodzącego na zasłużoną emeryturę p. Jerzego Szykuły, wychowawcy klasy VIII.

Podsumowanie wytężonej pracy uczniów i nauczycieli przedstawiła p. Katarzyna Roszczenko. Pani Dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy przedstawicielkom Rady Rodziców za zaangażowaną i owocną współpracę. Wyjątkowo radosny był moment nagradzania uczniów, którzy w tym roku wyróżnili się w nauce i zachowaniu, osiągnęli wysokie wyniki w wielu konkursach, rozgrywkach szachowych i w sporcie.

Niezwykle wspaniale  i wzruszająco zaprezentowali się tegoroczni absolwenci naszej szkoły, na czele ze swoim Wychowawcą, który otrzymując Nagrodę Dyrektora podziękował za współpracę całej społeczności szkolnej, rodzicom oraz pracownikom obsługi.

Wystrzały konfetti oraz radosne słowa Pani Dyrektor o rozpoczęciu wakacji przypieczętowały wszystkie wypowiedziane wcześniej życzenia udanego i zdrowego wypoczynku oraz nabrania sił na przyszły rok szkolny.

Barbara Smyk