We wtorek 05.11.2024 r.  uczniowie klasy 3 wybrali się na wycieczkę na pobliską pocztę. Zaciekawieni słuchali informacji o pracy urzędnika poczty. Dowiedzieli się, że można tam nie tylko wysłać list czy paczkę, ale także zapłacić rachunki, pobrać pieniądze czy kupić ciekawą grę. Uczniowie poznali drogę listu od nadawcy do adresata. Weryfikując zdobytą wiedzę, uczniowie kupili, wypisali, zaadresowali własnoręcznie kartkę pocztową dla Pani Dyrektor. Na zakończenie spotkania złożyli serdeczne życzenia oraz wręczyli kartkę z podziękowaniami. Pani z Urzędu Pocztowego przygotowała dzieciom słodki upominek.

Lucyna Porowska