Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został szkolny konkurs ekologiczny pt.: "Bądźmy ekologiczni". Konkurs odbywał się w ramach projektu „Bądźmy ekologiczni”, realizowanego przez Szkołę Podstawową w Czeremsze i finansowanego z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej na rok 2024, Część 2) Fundusz Ekologii.


Komisja konkursowa, składająca się z rodziców, przedstawicieli samorządu uczniowskiego oraz nauczycieli, przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych, określonych w regulaminie Konkursu, następującym osobom:
I kategoria wiekowa - uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Czeremsze
I miejsce – praca nr 30, autor: Tymon Tomczak, klasa II
II miejsce – praca nr 13, autor: Piotr Kozak, klasa I
III miejsce – praca nr 26, autor: Gabriela Borowik, klasa II

II kategoria wiekowa - uczniowie klasy III i IV Szkoły Podstawowej w Czeremsze
I miejsce – praca nr 9, autor: Aleksandra Tomczak, klasa IV
II miejsce – praca nr 10, autor: Wiktoria Pytel, klasa IV
III miejsce – praca nr 13, autor: Marika Gierez, klasa IV
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom.
Organizatorzy