W słoneczną środę 6 listopada, na boisku Orlik, odbył się kolejny już Bieg dla Niepodległej. Wzięły w nim udział wszystkie chętne dzieci z klas II – VIII. Było to wydarzenie sportowo – patriotyczne, ponieważ uczestnicy biegu dumnie pokonywali wyznaczony dystans trzymając w ręku biało-czerwoną flagę. Wszystkim towarzyszył wspaniały nastrój i pozytywne emocje.
Maja Kuczyńska, kl. VIII









