W piątek z dnia 15 na 16 listopada my, czyli uczniowie klasy VII braliśmy udział w nietypowym opracowaniu Dziadów, a mianowicie nocowanie w szkole. Pierwszym etapem nocowania było przeczytanie na wcześniej uzgodnione role lektury. Nasza wychowawczyni, pani Katarzyna Roszczenko przygotowała salę, która świetnie oddała urok książki i to właśnie w niej przeczytaliśmy dzieło Adama Mickiewicza.
Następnie zjedliśmy wszyscy kolacje i obejrzeliśmy dwa filmy, które nadawały dodatkowego klimatu całemu nocowaniu.
Maria Łukaszewicz, kl. VII









