W naszej szkole, 31 października, odbyła się dyskoteka halloweenowa dla klas IV-VIII. Było dużo konkursów i zabaw, wygrani otrzymywali nagrody. Każdy się świetnie bawił. Wiele osób się przebrało, co nas bardzo ucieszyło. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli oraz opiekunom.

Julia Kierdelewicz, kl. VI