WYBORY do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2025/2026
Po emocjonującej kampanii wyborczej uczniowie klas IV – VIII wybrali nowy samorząd szkolny. Wybory odbyły się w czwartek 25 września.
Największą liczbę głosów – 56 – uzyskała Julia Kierdelewicz z kl. VII i została Przewodniczącą samorządu. Funkcję Wiceprzewodniczącej będzie pełnić Katarzyna Parfieniuk z kl. VII. Do rady samorządu weszły także kolejno następujące osoby: Gabriel Niczyporuk, kl. VIII, Adam Wichowski, kl. V, Paulina Korowaj , kl. VIII oraz Magdalena Martyniuk, kl. VI.
Na opiekuna samorządu została wybrana p. Barbara Smyk.
Dziękujemy za wszystkie głosy. Teraz przed nami czas planowania i pracy na rzecz całej społeczności szkolnej. Będziemy się starać :)
Samorząd Uczniowski









