Sport Sport

V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Drohiczyna

szachy DrohiczynW dniu 27 lipca 2019 roku w Drohiczynie odbył się V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza. Wystartowało 45 zawodników podzielonych na 5 kategorii wiekowych. Grano 7 rund systemem szwajcarskim z tempem gry 10 minut plus za każde posunięcie 5 sekund. Czeremchę reprezentowało 3 zawodników. Ks. Krzysztof Domaraczeńko zajął w kategorii seniorów 9 miejsce, Jerzy Wasiluk 13 miejsce. Natomiast Gabriel Stepaniuk w kategorii do 18 lat zajął tuż za podium 4 miejsce. Cały turniej wygrał Tomasz Czapko z Siemiatycz. Organizatorem turnieju był Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie i Kancelaria Adwokacka Marcin Kamińskiego.

Ks. Krzysztof Domaraczeńko

V Międzynarodowy Turniej Szachowy w Serpelicach

szachy serpelice 2019W dniach od 3 do 7 lipca odbył się V Międzynarodowy Turniej Szachowy w Serpelicach. Wzięło w nim udział 86 zawodników z 5 krajów (Czech, Białorusi, Mołdawii, Ukrainy i Polski) w tym z 17 klubów z naszego kraju. W turnieju wystąpiło 2 zawodników z Czeremchy. Gabriel Stepaniuk w swojej kategorii zajął 12 miejsce na 44 zawodników. Natomiast ks. Krzysztof Domaraczeńko 23 miejsce. Dobry wynik zawodnicy zdobyli w turnieju szachów błyskawicznych w Zabużu. Gabriel Stepaniuk wygrał między innymi z kandydatem na mistrza z Czech Jerzym Nowakiem i zajął 32 miejsce, ks. Krzysztof 33 miejsce na 71 startujących.

XIV Diecezjalny Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa

turniej szachowy 2019W dniu 28 lipca 2019 roku z okazji wspomnienia św. Krzysztofa w gościnnym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Czeremsze odbył się XIV Diecezjalny Turniej Szachowy o Puchar Świętego Krzysztofa. Na turniej przyjechało 43 szachistów z: Węgrowa, Warszawy, Drohiczyna, Siemiatycz, Siedlec, Białegostoku, Mińska Mazowieckiego, Sarnak, Radzynia Podlaskiego, Ciechanowca, Czeremchy, Lesznowoli, Sosnowe, Krakowa, Sokołowa Podlaskiego, Myszyńca, Dasz.

Read more ...

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

tenis 0Rywalizacja w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym na szczeblu powiatu hajnowskiego w starszym roczniku szkół podstawowych odbyła się 13 listopada 2018 r. w Narewce. Okazała się szczęśliwa dla uczennic z SP Czeremcha, które w końcowej klasyfikacji zajęły I miejsce i jednocześnie awansowały do finału grupy południowej.
(skład drużyny: Korza Kinga, Markiewicz Marlena, Ziniewicz Katarzyna, Zińczuk Agnieszka) – opiekun: Tomasz Szatyłowicz

Drużyna chłopców w składzie: Czekuć Bartosz, Siemieniuk Mateusz, Stepaniuk Gabriel – uplasowała się na III miejscu.

żródło: hajnowka.pl