Wycieczka klas I-III

wycieczka kl I III TVP 029 maja uczniowie klas I-III pojechali na wycieczkę do Białegostoku, zwiedzić gmach Telewizji Białystok i obejrzeć spektakl w Teatrze Dramatycznym pt. "Królewna śnieżka". W gmachu telewizji czekała na nas Pani Katarzyna Szatyłowicz, która kolejno zabierała uczniów do tajemniczych miejsc TVP3 Białystok. Uczniowie poznali pracę dziennikarzy, operatorów, montażystów oraz tajniki nagrywania w studiu telewizyjnym, mieli możliwość przekonać się jak wymagająca jest to praca. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Szatyłowicz i pracownikom TVP3 Białystok za piękną lekcję o pracy w studiu telewizyjnym.

Następnie uczniowie pojechali do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. "Królewna śnieżka". W planach mieliśmy jeszcze lodziarnię, ale warunki pogodowe nie pozwoliły nam zrealizować tego pragnienia dzieci. FOTO

Lucyna Porowska