WIOSENNY FESTIWAL TALENTÓW

festiwal talentów 021 marca 2019 r. czyli pierwszy dzień wiosny. Z okazji tego dnia w naszej szkole zostały zorganizowane: szkolny pokaz talentów i konkurs wiedzy o zdrowiu. W szkolnym pokazie talentów udział wzięło bardzo dużo osób, każdy świetnie się bawił. Wszyscy uczestnicy prezentacji byli rewelacyjni. Każdy uczestnik został nagrodzony słodkim upominkiem. W konkursie wiedzy o zdrowiu udział wzięły drużyny z klas IV – VIII. Wszyscy z nich popisali się bardzo dużą wiedzą na temat zdrowia. Dodatkowym zadaniem było wymyślenie hasła zachęcającego do zdrowego trybu życia. Myślę, że wszyscy długo będziemy pamiętać ten dzień.

Jadzia Zgrabka, kl. VIII

festiwal talentów 1

festiwal talentów 1

festiwal talentów 1

festiwal talentów 2

festiwal talentów 3

festiwal talentów 5

festiwal talentów 6

festiwal talentów 7

festiwal talentów 8

 

 
 Dobra szkoła